(wersja-robocza)audyt infrastruktury it

 

Dobry biznes musi być bezpieczny.

Dlatego od lat zajmujemy się audytami systemów informatycznych, oferujemy też legalne, nowoczesne oprogramowanie.
Ty zajmij się zarabianiem, my zajmiemy się resztą.

AUDYT IT

Dlaczego jest tak ważny? Bo audyt IT pozwala zdiagnozować, czy system informatyczny i powiązany z nim sprzęt właściwie chronią majątek Twojej firmy, utrzymują spójność danych i czy dostarczają rzetelnych informacji. Taka wiedza jest bezcenna, bo dzięki niej łatwiej możesz chronić się przed niepożądanymi zdarzeniami lub bardzo szybko je wykryć. Audyt systemu informatycznego pozwala zapewnić bezpieczeństwo infrastruktury, do której należy sprzęt wraz z zainstalowanym oprogramowaniem. Dzięki audytom będziesz mógł też lepiej zaplanować wydatki na zakup sprzętu i oprogramowania.

 

Oferujemy audyty 

Bezpieczeństwo informacji
bezpieczeństwo systemów informatycznych

Nikt nie chce, żeby dane z systemu informatycznego jego firmy dostały się w niepowołane ręce. Warto mieć więc w zanadrzu procedury postępowania i plan ciągłości działania w sytuacjach, kiedy bezpieczeństwo zostało naruszone.

Tym bardziej, że cyberprzestrzeń pełna jest rozmaitych zagrożeń. Dlatego na bazie naszego kilkunastoletniego doświadczenia oferujemy m.in. przeprowadzenie analiz ryzyka pozwalających określić najlepsze rozwiązania dla polityki bezpieczeństwa, zbadanie, które zasoby systemu powinny być chronione i w jaki sposób, poprowadzimy też szkolenia dla pracowników. Zapewnione bezpieczeństwo systemów informatycznych jest nieodłącznym elementem ochrony systemu przed zagrożeniem atakami hakerskimi. W związku z tym przygotowana polityka bezpieczeństwa systemu informatycznego jest kluczem do bezpiecznego funkcjonowania systemu i związanej z nim infrastruktury.

Zajmujemy się

  • bezpieczeństwem baz danych
  • ochroną danych osobowych
  • polityką bezpieczeństwa informacji
  • zarządzaniem ryzykiem
  • planami zachowania ciągłości działania.