Outsourcing IT

Według teorii Henry’ego Forda, warto korzystać z pomocy osób, które są specjalistami w dziedzinie, w której mamy jakąś pracę do wykonania. Oni zawsze zrobią to lepiej niż my. Korzystanie z zewnętrznych źródeł pomocy, czyli tak zwany outsourcing, istnieje także w branży informatycznej. To, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, lepiej, a przede wszystkim taniej niż konkurencja, w ogóle może się nie opłacić, dlatego lepiej zatrudnić do tego firmę, która oferuje takie usługi na terenie Warszawy.

Czym jest outsourcing IT?

Przeznaczenie zadań związanych z obsługą informatyczną przedsiębiorstwa do wyspecjalizowanej firmy obejmuje outsourcing IT. W ten sposób można zrezygnować z zatrudniania na stałe pracowników zajmujących się obsługą informatyczną we własnym zakładzie, a powierzenie tych działań firmie zewnętrznej pozwoli uzyskać sporę oszczędności finansowe, nie tracąc na jakości świadczonych usług.

Oferowane usługi informatyczne mogą obejmować proste, jak i zaawansowane działania. Należy do nich chociażby podłączenie wszelkich urządzeń informatycznych, a także zainstalowanie oraz skonfigurowanie niezbędnego oprogramowania. Do podstawowych usług zaliczamy również wszelkie działania związane z bezpieczeństwem danych firmowych.

Korzyści

Obecnie firma bez dobrego wsparcia informatycznego nie ma szansy na przetrwanie, głównie dlatego, że branża informatyczna ciągle się rozwija i ewoluuje. Warto skorzystać zatem z wsparcia IT i w pełni oddać się prowadzeniu swojej działalności – czyli temu, na czym znamy się najlepiej.

Outsourcing dla klientów z Warszawy to usługa zewnętrzna, która obecnie przynosi największe efekty, a przy tym i korzyści dla firm. Dzięki skorzystaniu z oferty naszego przedsiębiorstwa, gwarantujemy Ci nie tylko helpdesk i wsparcie użytkowników, proaktywną pomoc techniczną IT, czy przeprowadzanie audytu i testowania, ale zadbamy także o to, by Twoja sieć i wszelkie dane były bezpieczne.

Dla kogo?

Outsourcing IT jest rozwiązaniem, z którego coraz chętniej korzystają firmy z niemal każdej branży, a także zakłady zróżnicowane pod względem wielkości i zasięgu działalności. Jest to jednak rozwiązanie, które powinno być szczególnie opłacalne dla małych przedsiębiorstw. Taka firma może sporo zyskać na outsourcingu IT, gdyż zatrudniony na stałe informatyk generowałby koszty niewspółmierne do zakresu obowiązków. Korzystanie z usług przedsiębiorstwa zewnętrznego pozwala na zapłatę środków za konkretne działania, które zostały wykonane.

Personalizacja działań

Decydując się na nasze usługi, otrzymasz od nas rozwiązania idealnie dopasowane do profilu działalności firmy, a w ramach umowy serwisowej otrzymasz także pełne wsparcie w razie jakiejkolwiek awarii. Outsourcing dzięki firmie Jeton jest na wyciągnięcie ręki. Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy już dziś.