Blog

21
Lut

Migracja systemu ERP Softlab do chmury obliczeniowej

Migracja systemu ERP Softlab do chmury obliczeniowej

Nasz klient stanowi grupę kapitałową, której głównym profilem działalności jest produkcja oraz sprzedaż wyrobów mleczarskich na rynki całego świata. W ramach Grupy, którą tworzą zakłady obejmujące swoim zasięgiem całą Polskę, działa: 9 zakładów produkcyjnych i usługowych, chłodnia składowa, dwie hurtownie artykułów świeżych, Dzięki szerokiej współpracy ze światowymi koncernami spożywczymi, a także z uznanymi placówkami naukowo-badawczymi, produkty producenta znane są na całym świecie.

Czytaj więcej

27
Sty

Czy posiadając windows 7 mogę go zaktualizować za darmo do Windows 10.

Szanowni Państwo,

Wiele stron rozpisuje się o tym że nadal działa automat do aktywacji licencji po aktualizacji Windows 7 do Windows 10. I rzeczywiście jest on włączony ale dla osób które zakupiły klucz w wersji BOX lub są to osoby niepełnosprawne.

Odpowiedź na pytanie: Czy posiadając windows 7 mogę go zaktualizować za darmo do Windows 10? .
Jednoznaczna odpowiedź: NIE.
Taka licencja będzie nie zgodna z prawem.

Proszę zapoznać się z linkiem do Microsoft, gdzie jest jasno napisane w pierwszych 3 pytaniach:
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/12435/windows-10-upgrade-faq
„Czy nadal można skorzystać z oferty bezpłatnego uaktualnienia, jeśli system Windows 10 został już pobrany na dysk, ale jeszcze nie uaktualniono urządzenia?
Wszystkie uaktualnienia muszą zostać ukończone i osiągnąć poziom ekranu powitalnego do godziny 23:59 czasu UTC-10 (Hawaje) w dniu 29 lipca 2016 r.; jest to termin ogólnoświatowy.”

Teraz taka aktualizacja będzie niezgodna z licencją i równoznaczna np. z zakupem „pirackiej” wersji na allegro.
W tej sytuacji po aktualizacji i aktywacji przez update, mogą Państwo korzystać z Windows 10 ale jest to kopia nielegalna.
W tym wypadku należy kupić licencję Windows 10 BOX.
W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.

www.jeton.pl

27
Sty

Rodzaje outsourcingu IT

Liczne zalety outsourcingu IT sprawiły, że ten rodzaj obsługi informatycznej cieszy się coraz większym zainteresowaniem podmiotów z sektora małych, średnich i dużych firm. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, a także indywidualnych preferencji i zakresu planowanej obsługi możliwe jest wybranie spośród różnych jego typów.

Czytaj więcej

9
Sty

Fakty o outsourcingu

Zyskujący na popularności outsourcing nie bez powodu cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Ta forma współpracy partnerskiej jest dla Zleceniodawców oraz Zleceniobiorców korzystnym rozwiązaniem, o czym świadczą następujące fakty:

Czytaj więcej